Kundtjänst

Välkommen att lämna synpunkter & idéer genom att fylla i vårt formulär. Så återkommer vi till dig!

info@lantchips.se
08-88 00 59

Fax. 08-88 00 39

Svenska LantChips AB
Hantverksvägen 16
151 65 Södertälje

Robert Arnegård
Verkställande Direktör (VD)
robert.a@lantchips.se

Joseph Bautista
Försäljning & Marknadsföring
joseph.b@lantchips.se

Erik Myrberger
Ekonomi
erik.m@lantchips.se

Niklas Spengs
Logistikansvarig
niklas.s@lantchips.se

Norik Zakrian
Produktionssupport
norik.z@lantchips.se

Enlil Tuncay
Produktionsansvarig
enlil.t@lantchips.se

Andro Maisashvili
Underhållstekniker
andro.m@lantchips.se

Carl-William Arnegård
Order och Fakturering
order@lantchips.se

Vahe Kevokian
Kvalitetstekniker
pq@lantchips.com

Zandra Grandin
Private Label Försäljning

Tim Strömberg Bååth
Säljare Syd

Jesper Gadolin
Säljare Göteborg

Alexander Sava
Regionchef

Andreas Hagman
Säljare Stockholm Norr

Felicia Wallberg
Innesäljare
felicia.w@lantchips.se

Signhild Arnegård Hansen
Styrelseordförande & Grundare

Michael Hansen
Styrelsemedlem & Grundare

Våra säljare
Gunnar Jonsson, Jesper Gadolin, Joseph Bautista, Tim Strömberg Bååth, Andreas Hagman och Alexander Sava